O serwisie

O nas

Serwis „Wirtualny Psychoanalityk” powstał dla ludzi z problemem samotności. Wiele osób zadaje sobie pytania: „Jak to jest możliwe, że jestem taką fajną osobą i ciagle sam? Co ze mną jest nie tak? Przecież mam dużo przyjaciół!”. Takich osób wbrew pozorom jest bardzo wiele.

Głównym celem, który przyświecał autorom portalu było stworzenie takiego narzędzia, które w sposób łatwy i nieskomplikowany pomoże zdiagnozować przyczynę problemu. Pamiętając jednak, aby pomimo uproszczenia procesu diagnostycznego zachować wysoki poziom adekwatności wyników.

Test

Test firmowany pod nazwą „DlaczegoSam.pl” jest w pełni profesjonalnym testem psychologicznym opartym na znanych w świecie teoriach naukowych. Został przygotowany przez doświadczonego psychologa specjalnie na potrzeby portalu „Wirtualny Psychoanalityk”. Tego testu nie spotkasz nigdzie indziej.

Sesja diagnostyczna składa się z analizy cech osobowościowo-behawioralnych, takich jak:

  • introwertyzm,
  • neurotyzm,
  • bierność,
  • zależność,
  • fiksacja funkcjonalna,
  • brak umiejętności społecznych.

oraz czynników zewnętrznych, środowiskowych. W wyniku analizy zostaje wygenerowany raport, który pomoże odpowiedzieć na pytania:
„Czy istnieje w moim charakterze, bądź sposobie reagowania coś, co przyczynia się do tego, że jestem samotny / samotna?… a jeśli tak, to co to takiego i co mogę zrobić, aby to zmienić?”

Pomożemy Ci zmienić nastawienie, wyjaśnić możliwe przyczyny niepowodzeń miłosnych i pokazać jak możesz zmienić swoje zachowania i reakcje, aby zwiększać swoje szanse na poznanie partnera i utrzymanie szczęśliwego związku.

Nazwa

Nazwa adresu wipsy.pl jest skrótem od pierwszych liter nazwy Wirtualny Psychoanalityk.